Boyfriend’s Favorite Hairbrush – Tangle Teezer | Review

Can I ask you some questions? Does anyone’s else boyfriend steal your beauty products or is it just mine? Hair products to be more specific. Mine likes to use my hair shampoo and conditoner, occasionally dry shampoo. His absolute favorite is tangle teezer hairbrush. He even doesn’t care about girly colours and design – they are just the best hairbrushes. Of course I like to use them too! So today’s blog post is about Tangle Teezer review. 

Es varu jums uzdot dažus jautājumus? Vai kādai no jums arī jūsu puišiem vai vīriem patīk lietot tavus skaistumkopšanas produktus? Matu kopšanas līdzekļus, ja tā precīzāk. Manam puisim patīk lietot manu šampūnu un kondicionieri, dažkārt arī sauso šampūnu. Pavisam noteikti viņa mīļākais matu kopšanas produkts ir ķemmes no Tangle Teezer. Viņu nemaz neuztrauc meitenīgās krāsas vai dizains. Tās vienkārši esot labākās! Protams, man arī patīk tās. Tā nu šoreiz atsauksme par Tangle Teezer matu ķemmēm. 

tangle teezer review

tangle teezer atsauksmepr friendly beauty blogger

Tangle Teezer Review

I own two Tangle Teezer hairbrushes. Tangle Teezer Original Pink Hairbrush with Handle and Original Retro Purple Glitter Detangling Hairbrush*. These are too long names for hairbrushes.
Both hairburshes look really cute! They are made from plastic. Both have original design bristles. They pretty thick some being taller, other being shorter. It makes combing to be more painless. My hair are naturaly slightly wavy so tangles are pretty common. I would say Tangle Teezer detangles my hair fairly well. Also, they are so much more easier to clean than other combs. 

 

Atsauksme par Tangle Teezer Ķemmēm
Man šobrīd ir divas ķemmes no
Tangle Teezer. Tangle Teezer oriģinālā rozā ķemme ar rokturi* un oriģinālā ķemme ar violetiem spīguļiem*. Ja godīgi, nosaukumi gan liekas par garu priekš ķemmēm.
Abas ķemmes ir ļoti skaistas. Kā arī abas ir izgatavotas no plastmasa. Abām ķemmēm ir oriģinālā dizaina sariņi. Biezāki kā parastajām ķemmēs divos dažādos garumos. Šī iemesla dēļ ķemmēšana ar tām ir nesāpīgāka. Mani mati dabīgi ir viegli viļņaini, tāpēc matu mezgliņi man nav sveši. Es teikti, ka
Tangle Teezer ķemmes labi tiek galā ar tiem matu mezgliem, kas man parādās. Kā Tangle Teezer ķemmes ir daudz vieglāk tīrāmas nekā parastās ķemmes. 

 

tangle teezer origanal hairbrush reviewlatvijas skaistuma blogere

 

Pros | Plusi
Relativily pain free hair detangling | Salīdzinoši nesāpīga matu ķemmēšana
Easy to clean | Viegli tīrāmas
Decent price | Pieņemama Cena

Have used any of the Tangle Teezer combs? Which one is your favorite? | Vai esi mēģinājusi Tangle Teezer ķemmer? Kura ir Tava mīļākā?
You can read more beauty reviews HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

*PR Samples, all opinions are mine.
This post contains some affiliate links. 
1

Share This:

Related posts:

2 thoughts on “Boyfriend’s Favorite Hairbrush – Tangle Teezer | Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *