Full Face of Maybelline | Makeup Look

Currently I am in the process of cleaning out my makeup. I have forced myself to get rid of any old and expired products. Also, I am getting rid of makeup I don’t like using or doesn’t look good on me. For some reason I thought I have huge number of Maybelline products. I was wrong with that but I managed to make full face of Maybelline makeup look. 

Šobrīd mani kosmētikas krājumi piedzīvo lielo tīrīšanu. Piespiežu sevi tik vaļā no visā vecā un kam ir beidzies derīguma termiņš. Kā arī atbrīvošos no tās dekoratīvās kosmētikas, ko man personīgi nepatīk lietot vai neizskatās labi. Šobrīd jau sev nesaprotamu iemeslu dēļ domāju, ka visvairāk manā kolekcijā ir produkti no Maybelline. Biju kļūdījusies, bet izdevās izveidot grimu, kas sastāv tikai no Maybelline produktiem. 

maybelline makeup look

Maybelline Makeup Look

As I mentioned in the intro I thought I had the most makeup from Maybelline but I was wrong. Actually, I don’t own that much of makeup from Maybelline. Some other brand takes top spot in that regard. Making this Maybelline makeup look became a chalenge when I undestood I don’t have all products. Purpose for me was using the products I already own. So I made some liberties and used my creative side.

 

The Most Universal Item

I didn’t have concealer and powder and most importantly highlighter from Maybelline. For a moment I thought I just should go buy and buy them then to realise it beats the point of this challange. Then I saw it. My old Maybelline The Nudes eye shadow palette. I used light shimmer shade with cool undertone as highlither. Kind of low-key feeling proud about myself for thiniking about that. Also I used nude/neutral shade to conceal some imperfections. Not the best but I did get some coverage. By the way I used matte dark brown eye shadow from the same palette for my eye brows.

 

skaistuma blogereneutral makeup look

pr friendly beauty blogger

All products used for makeup look. I do own more products from Maybelline though. Visi grimā lietot produkti. Maybelline produktu gan man ir vairāk.

 

Grims Izmantojot Tikai Maybelline Produktus

Kā jau ievadā minēju, man likās, ka manā dekoratīvās kosmētikas kolekcijā tieši produktu no Maybelline ir vairāk. Kļūdījos. Īstenībā man to nav nemaz tik daudz. Dažas no man svarīgām grima sastāvdaļām man nemaz nebija no Maybelline. Tā nu atļāvos kļūt mazliet radoša. Mērķis bija izveidot grimu, izmantojot tikai to dekoratīvo kosmētiku, kas man jau pieder. 

 

Universāls Produkts

Man nebija konsīlera, pūdera un, pats galvenais, izgaismotājs no Maybelline. Uz vienu nelielu mirklu biju apsvērusi domu aziet uz Drogām un nopirkt trūkstošās lietas, bet tad sapratu, ka tādā veidā zaudētu jēgu šim izaicinājumam. Mērķis bija lietot dekoratīvo kosmētiku, kas man jau ir. Tad es ieraudzīju tieši tie, ko man vajadzēja. Savu, nu jau veco, Maybelline The Nudes acu ēnu paleti. Izmantoju gaišu mirdzošu acu ēnu ar vēsu apakštoni izgaismotāja vietā. Īstenībā, pašai prieks par panākto gala rezultātu. Kā izmantoju miesaskrāsas/neitrālo toni, lai nomaskētu dažas nepilnības. Nav ideāls variants, bet šo to jau izdevās noslēpt. Starp citu arī uzacīm izmantoju acu no šīs pašas paletes. 

-Maybelline Products I Used- 

full face of maybelline

 

What makeup brand you use the most often? | Kuru no dekoratīvās kosmētikas zīmoliem Tu lieto visbiežāk?
You can check out more makeup looks HERE.

xo, A

facebook twitter | instagram bloglovin | pinterest

This post contains some affiliate links. 
1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *