Best Advent Calendars of 2017 | Christmas

To be honest advent calendars is kind of young concept to me. When I was child they weren’t popular or available at all for that matter. I would love to have one of the chocolate advent calendars as child. Every day different treat, what could be better? As grown up idea and concept intrigues me more and more. Also, if you look more carefully, some of them are bargain deals! 

Ja godīgi, adventes kalendāri ir man salīdzinoši jauna ideja un koncepts. Manā bērnībā tie nebija populāri vai arī pieejami. Vispār man kā bērnam būtu gribējies, lai būtu kāds no tiem šokolādes adventes kalendāriem. Katru dienu kāds cits kārums! Kas gan varētu būt labāks? Tagad kā pieaugušajam adventes kalendāri mani intriģē un vilina arvien vairāk. Ja tā uzmanīgāk papēta, dažiem no tiem ir pat ļoti izdevīgi. 

advent calendars

Advent Calendars

The Body Shop is always on top of their game with their Holiday calendars. NYX Lippie Countdown Advent Calendar also looks lovely. I currently thinking on buying one of the Douglas beauty calendars. They both are 24 days and budget friendly, one being 30€ and other 20€.

Adventes Kalendāri
The Body Shop, kā ierasts, piedāvā interesantus un daudzveidīgus svētku kalendārus. NYX Lippie Countdown adventes kalendārs izskatās ļoti interesanti. Varbūt kāda zina, vai tas ir pieejams Latvijas veikalā? Šobrīd domāju, ka vajadzēs steigšus doties uz Douglas un iegādāties kādu no viņu piedāvātajiem adventes kalendāriem. Abiem durtiņas ir paredzētas 24 dienām un cena ir pavisam draudzīga. Viens maksā 30€ un otrs 20€

adventes kalendāri

 

Will you be buying advent calendars? | Vai šogad domā iegādāties kādu no adventes kalendāriem?
You can read more Christmas and Holiday related posts HERE.

xo,A 

facebook | twitter instagram bloglovin | pinterest

This post contains some affiliate links.
1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *