My On Again Off Again Relationship w/ Instagram | Blogging

Oh Instagram, the app we love and love to hate. It is still one of the most frequently used apps on my phone or tablet. Other beeing Youtube. I can loose my sense of time on both of them, by the way. I have had rocky relationship with Instagram from the very begging. There have been months when I haven’t opened the app and there have been when I’m constantly checking it out. So today I am sharing my Instagram thoughts and why there are times I can easily disappear from it to later come back. 

Ak instagrams, aplikācija, kuru mēs mīlam un mīlam ienīst. Ja godīgi tā joprojām ir viena no retajām aplikācijām, kuru lietoju telefonā vai planšetē. Otra ir youtube. Starp citu, abās var pazust laika izjūta vienlīdzīgi. Tieši ar instagramu biežāk sanāk vislielākās nesaskaņas. Tā nu var sanākt, ka pat mēnešiem to neatveru vai arī to vien daru kā skatos, kas tur jauns un ko citi ieposto. Tā šoreiz izlēmu padalīties ar savām domām par instagramu un iemesliem, kāpēc man ir tik viegli no tā nozust, lai vēlāk atgrieztos. 

instagram thoughts

Instagram Thoughts

The Perfect Feed

There were times when almost everyone seemed to be obsessed with the perfect feed and how your Instagram grid looked. Now it seems to be more relaxed but subject about Instgram themes still seems to be popular. I must admit, I wouldn’t never have that perfect cohesive theme. I like to switch things up. I, still, look at all the balck and white minimalistic feeds wanting to have something similar. Other times I am into moment and don’t care about it at all. I think I have found midle ground with colour transition theme. Kind of. At the moment I am liking how my Instagram grid is looking. But those minimal themes …

Ideālā Instagram Tēma
Bija viens tāds brīdis, kad gandrīz visi blogeri bija pārņemti ar ideālas instagram tēmas un slejas izskatu. Bija tik ļoti svarīgi, lai viss tematiski saskanētu kopā. Šobrīd liekas, ka nepiespiesta tēma kļūst aktuālāka, bet savstarpējā fotogrāfiju saskaņa savu aktualitāti nav zaudējusi. Jāatdzīstas, es nekad nespētu uzturēt tādu pedantisku kārtību pat ja tā tikai būtu mobilajā aplikācijā. Man vienmēr ir paticis pamainīt lietu kārtību. Brīžos, kad redzi kādam to skaisto ideālo melni-balto ar dažādiem minimāliem akcentiem tēmu, rodas pašai vēlme tādu ieviest. Nu izskatās taču jau tik ļoti labi! Šobrīd laikam būšu atradusi savu Instagram stilu ar krāsu pāreju tēmu. It kā. Retā reize, kad pašai patīk kā izskatās mana Instagram sleja. Tas perfektums kaut kur fonā arī laikam ir palicis …

instagram pet peeves

 

Follow To Unfollow

Let me tell you I have lots Instagram thoughts about follow to unfollow trend that is currently going on. None of them are good. In my opinion this is the number one annyoing thing in Instagram at the moment. Buying followers and bots don’t compare. I just don’t see the point doing it. You follow someone so that person can follow you, later you unfollow them. Only thing is it super easy to see who unfollows you. You unfollow that person too. After a while that same person will you follow you just to later unfollow. So what exactly is the point of it all?

Pieseko, lai atsekotu
Te nu tā ir, pati kaitinošākā liekā šobrīd, kas ir instagramā – pieseko, lai atsekotu trends. Tā vien liekas, ka sekotāju pirkšana un laikošana boti šim pat nestāv klāt. Kāda ir tieši jēga no šī apburtā loka? Kāds tev sāk sekot instagram, lai tu arī viņam sekotu. Vēlāk atseko tev, tu to redzi un arī atseko. Pēc kāda laika šī pati persona tev atkal seko. Tiešām, kāda jēga ir no šis taktikas? Diemžēl arvien biežāk nākas redzēs arī Latvijas instagramerus, kas tā rīkojas. 

 

InstaStories Burnout

Since sudden introduction to instastories last year, everyone seems cooled down and using them on daily basis. I like to watch them from time to time. You can usually find some cute tutorials and hauls there, on what evens others go. Sometimes get serious FOMO from that, other it doesn’t bother me at all. I just doesn’t understand what I should post on my instastories to make me stand out. Something that would be valuable for the person seeing it.

Instastories izdegšana
Kopš instastories pēkšņās ieviešanas pagājušā gadā, šķiet visi ir norimuši un pieņēmuši to. Man patīk skatīties citu instastories, kad laiks atļauj. Dažkārt ir iespējams atrast tiešām labas lietas tur kā, piemēram, grima pamācības, dažādus jaunumus un pasākumu apskatus. No tā arī izriet tās domas, ka tik daudz palaižu garām. Citas reizes, tas mazāk pamanāmi, citreiz vairāk. Galvenā problēma ar instories ir tā, ka īsti nevaru saprast, ko man tur labāk postot, lai būtu interesanti arī cilvēkiem, kas tos skatās. 

 

What are your relationship with Instagram? | Kādas ir Tavas attiecības ar instagramu?
More related posts HERE.

xo,A 

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *