Stockmann Skaistuma Vakars | Event

Last week I had the opportunity to attend the offical start event of Stockamann Beauty Days. In this artical more about atmosphere, impressions and beauty news. I spent all evening checking out all beauty news, saw lingerie fashion show and, of course, shopping!

Pagājušajā nedēļā man bija iespēja doties T/C Stockamann skaistuma dienu atklāšanas pasākumu. Tad nu šoreiz par noskaņu, iespaidiem un jaunumiem. Stockmann skaistuma vakars tika pavadīts baudīts lieliskā atmosfērā, izmēģinot skaistuma jaunumus, vērojot apakšveļas modes skati un protams iepērkoties!

stockmann skaistuma dienas

Stockamann Beuaty Event

All evening was spent getting to know new brands that just came to Latvia, like Tom Ford Beauty. I had the lovely opportynity to smell new scent from Gucci called Bloom. Also you have the opportuniy to engrave YSL lipstick. What a lovely gift idea wink, wink. By the evertyhting have 20% discount right now!
Stockamann is already getting it’s festive makeover. Their Christmas tress had beauty trinkets and disgner bags as ornamets. So extra, I’m loving it! All eving was spent in festive atmosphere and listening to live music.

 

Stockamann Skaistuma Vakars

Vakara gaitā bija iespējams iepazīties jau jaunumiem Latvijas tirgū – dekoratīvo kosmētiku no Tom Ford, pasmaržot jaunās Gucci smaržas Bloom, kā arī iegādāties kosmētiku ar acīm tīkamām atlaidēm. Kā arī bija iespējams personalizēt YSL lūpu krāsu ar gravējumu. Burvīga ideja dāvanai.
Stockmann skaituma nodaļa jau ieguva nedaudz Ziemassvēktu noskaņas ar eglītēm, kurās rotājumu vietā bija gan skaistuma produkti, gan rokas somiņas. Visu vakaru valdīja svētku noskaņa un skanēja patīkama mūzika.

 

Tom Ford Beauty

Tom Ford Beauty

 

New Scent from Gucci Bloom

Gucci Bloom

 

Lingerie Fashion Show

lingerie fashion show

This slideshow requires JavaScript.

 

stockmann skaituma vakars

 

Stockamann skaistuma dienas norisinās no 9.11 līdz 19.11. Iespēja iegādāties daudzu atpazīstamu zīmolu kopjošo un dekoratīvo kosmētiku ar atlaidi -20%.

More similar posts HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

All photos by Katerina Korss and Jānis Saliņš. Big thanks to Stockmann and Polhem PR representives for invitation. 

1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *