My Inner Cat Lady Wants It All! | eBay Bargains #62

If you know me then you know cutethings in cute packaging will get me. I will want it and I will buy it. Well, at least for the most part. There are some things that are cute but not right my type of cute, if you know what I mean. And there are things with cat prints and cat motives. As proud cat owner and cat lover I simply can’t walk away when I see something like that. So this weeks eBay bargains for the most part are my inner cat lady sel findulgence. 

Ja kaut nedaudz mani zini, tad jau noteikti būsi ievērojusi, ka nespēju pretoties mīlīgām lietām mīlīgos iepakojumos. Mani pārņem nepārvarama vēlme iegādāties teikto mīlīgo lietu. Nu vismaz lielākajā vairumā gadījumu. Mēdz būt lietas, kas ir mīlīgas, bet nav domātas man, ja saproti, ko es ar to domāju. Un tad ir lietas ar kaķu motīviem. Kā lepna kaķa īpašniece, es nevaru tā vienkārši paiet garām ar mīlīgu kaķi virsū. Tā šonedēļ eBay atradumi ir veltīti manas iekšējās kaķu tantes sirdsmieram. 

cat lady

Blouse With Cat Print | Beanie | Sneaky Cat T-Shirt | Book | Socks | Makeup Sponges | Holika Holika Dodo Cat Cushion Foundation 

 

Cat Lady

Korean makeup and skincare is something that always intriguings me. There is so much hype around it and even West makeup brands are incooporating some aspects of that. But have you seen how cute all the Korean brands packagings are? Holika Holika Dodo Cat foundation cushion is absolutely gorgeous! I couldn’t resist and actualy bought it. Anyone interested in review?
Lots and lots of cute cat prints in fashion as well. I low-key want sneaky cat-in-the-pocket T-shirt. I think it would be absolute fun to wear.

Korejiešu dekoratīvā un kopjošā kosmētika ir kaut kas, kas vienmēr mani ir intriģējis. Jāsaka, ka šobrīd tā ir populārāka kā jebkad iepriekš. Daudzi rietumu kosmētikas zīmoli smeļas iedvesmu Korejas dekoratīvajā un kopjošajā kosmētikā un izlaiž no tās iedvesmotus produktus. Kad ieraudzīju Holika Holika Dodo Cat spilventiņveida(?) tonālo krēmu, es zināju, ka nespēšu noturēties un kādu dienu to arī nopirkšu. Galu galā vienu vakaru saņēmos un to arī pasūtīju. Kādu interesēs palasīt par to atsauksmi?
Pēdējai laikā ar vien vairāk redzu arī dažādas kaķu apdrukas modē. Savā ziņā gribu arī T-kreklu ar vienu visnotaļ viltīgu kaķi kabatā. Pavisam noteikti būs jautri atklāt citiem tā noslēpumu.

 

How often do you buy something just because you think it is cute? | Vai bieži kaut ko nopērc tikai tāpēc, ka tas liekas mīlīgs?
Did You enjoyed my eBay bargains? Wich one is Your favorite? You can check out my other eBay posts HERE!

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

 

1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *