Madara SOS Instant Moisture+Radiance Mask | Review

Colder months of the year requires more care about our skin. Casual 15 minutes sheet mask won’t be enough. I already feel how my skin asks for something more. More moisturising, more nourishing. A while in some PR package were this beauty from Latvian organic skincare brand Madara. I have used it for a while now and here are Madara SOS instant moisture radiance hydra mask review. Wow, that is on long name. 

Aukstie gada mēneši pieprasa vairāk rūpēties par sejas ādu. Pa retam uzlikta 15 minūšu drāniņu maska vairs nerādīs nekādus rezultātus, ja ikdienā nepievērsīsim lielāku uzmanību sejas kopšanai. Jau sāku just, ka mana āda prasa kaut ko vairāk. Kaut ko vairāk mitrinošu, kaut ko vairāk barojušu. Kādu laiku atpakaļ kādā no PR paciņām saņēmu sejas masku no pašmāju organiskās kopjošās kosmētikas zīmola Madara. Tā nu šoreiz atsauksme par Madara SOS mitrināšana + mirdzums hidro masku. Var nogurt jau no nosaukuma izrunāšanas vien. 

madara sos hydra mask atsauksme

Madara SOS Instant Moisture Radiance Mask* Review

On packaging is said that you can put mask on clean face for 15-20 minutes and than gently wash it of wet cloth or cotton pad or you can leave it on. Madara suggest to use it twice a week or when skin feels stressed and dehydrated. I basically did just that. Used more or less twice a week for a two months. I found that in my daily routine it better fits in using in evenings and leave it in.
Mask has light slighty floral warm scent. I would say soothing just like the product itself. In mornings, after using Madara SOS Instant Moisture+Radiance Hydra mask, my skin feels so soft and well hydrated. I can sees those results while applying makeup. Dry patches on cheeks are not so problematic.
I am not so sure about radiance part though. In evenings, after applying, my skin has that healthy glow but I don’t feel like it transfers to mornings.
Overall, i think it is great product for dry skin. It is my savoir when I feel skin on my cheek area gets extra dry.
Price: around 30€

ECOCERT certificate.
Natural &organic.
Cruelty free.
Gluten free.
Does not contain nuts.

 

Uz iepakojuma ir rakstīts, ka maska ir jāuzklāj uz tīras sejas ādas 15-20 minūtes un tad maigi jānoņem jānoslauka ar samitrinātu drāniņu vai vates plāksnīti. Vai arī vari atstāt to uzklātu uz sejas. Madara iesaka masku lietot divas reizes nedēļā vai tad, kad āda jūtas izslāpusi, dehidrēta vai pakļauta stresam. Lielākoties tā arī darīju. Madara SOS mitrināšana+mirdzums hidro masku lietoju divas reizes nedēļā aptuveni divus mēnešus. Manā ikdienā tā iekārtojās kā vakara sejas kopšanas rituāla sastāvdaļa.
Maskai ir pavisam nemanāms pļavas ziedu aromāts. Es teiktu, ka tas ir tik pat nomierinošs kā pats produkts. No rītiem, pēc maskas lietošanas, sajutu, ka sejas āda ir kļuvusi maigāka, mitrināta. Efekts ir labi pamanāms brīdī, kad ir jāuzklāj dekoratīvā kosmētika. Ziemas laikā sejas āda uz vaigiem man kļūst ļoti sausa, pēc maskas lietošana šī problēma kļūst mazāk aktuāla.
Īsti neesmu pārliecināta par mirdzuma efektu. Vakaros, pēc uzklāšanas, redzu, kā ādai ir tas veselīgais mirdzums. Diemžēl no rīta no tā vairs nav ne vēsts.
Tiešām uzskatu, ka šis ļoti labs produkts. Patiks vairāk sausas ādas īpašniecēm, bet manai kombinētajai sejas ādā arī ļoti patika. Glābiņš, kad parādās sausums uz vaigiem.
Maksā vidēji 30€. Šobrīd Madara mājaslapā ir akcija, kurā 10 populārākajiem produktiem ir 40% atlaide. Tajā skaitā šai maskai. 

ECOCERT sertificēts.
Dabīgs & organisks.
Piemērots vegāniem.
Nav testēts uz dzīvniekiem.
Bez glutēna.
Nesatur riekstus.

 

madara sos instant moisture radiance hydra mask review

 

Have ever tried any of Madara products before? Wich one was your favorite? | Vai iepriekš esi lietojusi kādu no Madara produktiem? Kurš ir tavs mīļākais?
You can read more beauty reviews HERE. and you can read more skincare related posts HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

*PR sample. All opinions are mine.
1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *