3 Statement Coat Trends to Conquer This Winter | Fashion Talk

Recent years I am straying away from the common black winter coat and setting my eyes more and more to statement coats. Wether it is some eye catching element like zippers or belt, bold colour or unusual textures or prints. It is so hard to find perfect classic coat, so you can totally get lost in the huge statement coats selection. My two top tips would be:
1) be picky with the trends you choose
2) answer this one simple question before buying – how comfortable will I feel wearing it?

Pēdējos gados jūtu, ka pamazām novēršos no tik ierastā melnā ziemas mēteļa stila un ar arvien vairāk pievēršu uzmanību acīs krītošiem dizainiem. Vai nu tā būtu kāda uzkrītoša detaļa kā rāvējslēdzējs vai josta, spilgta krāsa vai neparasta tekstūŗa vai raksts. Jau atrast ideālo klasiska dizaina modeli ir grūti, tad uzkrītošo mēteļu piedāvājumā var apmaldīties. Šajā gadījumā vienmēr vados pēc diviem vienkāršiem principiem: 
1) kļūt izvēlīgākai ar piedāvātajām modes aktualitātēm uz doto brīdi 
2) atbildu uz vienu jautājumu pirms iegādāšanās – cik ērti es jutīšos to nēsājot. 

statement coats

Statement Coats | Uzkrītoši Mēteļi

Teddy Bear Style | Plīša Lacīša Stilā

One of the cutest styles around. Only light pastel colour spring coats ar more cuter. Coats that look like and feel like plush teddy bear. H&M faux fur coat slowy becomes staple in many wardrobes for winter months.

Pavisam noteikti viens mīlīgākajiem dizainiem, kas šobrīd ir pieejami. Manuprāt, mīlīgāki ir tikai  maigo pasteļtoņu pavasara mēteļi. Šie pavisam noteikti ir mēteļi, kas izskatās un jūtas kā plīša lācītis. Varbūt nostalģija ir pie vainas, ka H&M mākslīgās kažokādas mētelis ar vien vairāk kļūst par neatņemamu ziemas garderobes sastāvdaļu. 

 

All About That Print | Bez Rakstiem Neiztikt

More subtle way to refresh your winter coat would be prints. Lately different kind of prints have been all over fashion world. Is it houndstooth, plaid and tartan or stripes. Feeling little more adventures? Try animal prints. Leopard print is a statement and classic at the same time.

Mazāk uzkrītošs veids kā atsvaidzināt ziemas mēteli ir izvēlēties to ar kādā no rakstiem. Pēdējā laikā dažnedažādi raksti ir pārņēmuši modes pasauli. Sākot no zosu kājiņu raksta un rūtiņām un beidzot ar strīpām. Šie nav pa prātam, kā ar dzīvnieku rakstiem? Leoparda raksts ir gan klasisks, gan aktuāls reizē. 

 

Anything But Black | Tikai Ne Melns

It really seems like in fashion wrold at the moment good is anything but black. Kind of weird, right? Black always be staple in our wardrobes but for no lets have some with colourful coats. Just look at the street style photos around the globe to get inspired to your own style venture with statement coats.

Šobrīd ar vien vairāk šķiet, ka aktuāla ir jebkura krāsa, kas nav melnā. Dīvaini vai ne? Melnā krāsa vienmēr ir un būs neatņemama mūsu garderobes sastāvdaļa, bet ir pienācis laiks izmēģināt kaut ko uzkrītošāku, piemēram krāsainu mēteli. Iedvesmai vienmēr var aplūkot ielu stila fotogrāfijas, kurās ziemas mēteļi ir neparastāki viens par otru ar tikai vienu kopīgu iezīmi – tie nav melni. 

 

Wich winter coat style is your favorite? | Kurš no ziemas mēteļu stiliem tev iet pie sirds vairāk?
More similar posts HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *