Fashionable & Femine Chokers from eBay | Review

It’s been really long time since my last eBay review. Since February to be exact when I write about rose gold hoop earrings. Like, wow. Did I not buy new things from eBay? Actually I did buy few items i just never sat down to write about them. Need to change that ASAP. So today I bring to you 4 eBay choker review. 

Ir pagājis diezgan ilgs laiks, kad es pēdējo reizi biju atrādījusi kādu no eBay pirkumiem. Tā izskatās, ka februāris bija pēdējā reize. Tad biju rakstījusi par skaistajiem apļveida auskariem. Tiešām tāda nereāla sajūta. Vai tiešām visā šajā laika posmā neko nebiju pasūtījusi no eBay? Jāatdzīstas, ka biju. Tikai kaut kā neapsēdos uzrakstīt par tiem. Tā nu šoreiz par aktuālajiem čokeriem, kurus nez kāpēc iegādājos 4. 

ebay choker review

Gold Chain Choker | Lace Choker | Velvet Choker | String Choker

 

eBay Choker Review

Chokers made huge comeback from 90s fashion last A/W sesason and are still going strong. Coming up with more different and interesting designs.
eBay has huge selection, like really huge. It is easy to get overwhelmed. I went with more classic and black designs since those are more easily to style. Čhokers were cheap, not more than 2$ with free shipping.
My favorite has become string choker. It is so fun style and tie it various ways! Chain choker is made from plastic. It looks pretty cool though and is light.

Čokeri veica lielu atgriešanos modē no 90tajiem gadiem pagājušā Rudens/Ziemas sezonā un joprojām ir populāras, to dizainam kļūstot ar vien interesantākam.
eBay ir atrdoma liela izvēle čokeriem, patiešām milzīga. Ir ļoti viegli tajā visā apjukt. Izvēle vairāk krita uz klasiskiem dizainiem melnā krāsā, jo tos ir vieglāk saskaņot ar lietām, kas jau ir manā garderobē. Čokeri nemaksāja dārgi, ne vairāk kā 2$ ar bezmaksas piegādi.
Par manu mīļāko kļuva čokeris ar aukliņām. To vienmēr ir interesanti mēģināt sasiet katru reizi mazliet savādāk! Čokeris no ķēdēm ir izgatavots no plastmasa. Izskatās labi un ir viegls.

 

Are you into choker trend? | Vai tevi interesē čokeru tipa kaklarotas?
You can check out more eBay reviews HERE and more jewelry related posts HERE

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

 

1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *