Purederm Exfoliating Foot Mask | Review

After summer and many walks in sandals later I feel like my need some extra care. Autumn evenings are the right time to try something new. Since sheet masks and korean beauty and skincare has risen to popularity more innovative products pop up in store shelfs. This time about one of the products, that got inspiration from Korea – Purederm exfoliating foot mask.

Pēc vasaras un daudzām pastaigām sandalēs vēlāk, es jūtu, ka manām pēdiņām ir nepieciešamas papildus rūpes. Rudens vakari ir ideāli piemēroti, lai izmēģinātu ko jaunu, īpaši ja tas jaunums ir salīdzinoši spēcīga pīlinga maska. Jāsaka, kopš korejiešu dekoratīvā un kopjošā kosmētika ir kļuvusi populāra, veikalos parādās  arvien vairāk produktu gan no Dienvidkorejas, gan iedvesmoti līdzekļi. Šoreiz par vienu tiem – Purederm kāju pīlinga maska. 

purederm exfoliating foot mask review

Purederm Exfoliating Foot Mask Review | Purederm Kāju Pīlinga Maskas Atsauksme

 

First of all, I would suggest to check out sizing before buying. Foot masks come in two sizes – M and L.
They are easy usable. Open packaging and put them on your feet for about 60 to 90 minutes. At this waiting part I understood how much I like to move around house. At first foot masks feel kind of uncomfortable and after some 30 minutes I started to feel tingling feeling. It last until I took foot mask after, after 40 more minutes. I  had them one 75 minutes in total. That tingling feeling didn’t left for some hours after.
My feet became smoother and softer. On packaging was there will be skin peeling off for 3 to 4 days. Well, there were no skin peeling off my feet. I kind don’t know why.

 

Pirmkārt, pirms pirkšanas noteikti ieteiktu pievērst uzmanību izmēriem. Kāju maskas ir pieejamas divos izmēros – M un L. 
Tās ir viegli lietojamas. Atver iepakojumu, uzvelc kājās un atstāj virsū no 60 līdz 90 minūtēm. Šajā gaidīšanas laikā sapratu cik daudz īstenībā man patīk kustēties apkārt. Kāju maskas nēsāt man likās neērti un pēc kādas pusstundas sākās tāda kā kņudinoša sajūta, kas nebeidzās līdz brīdim, kad kāju maskas novilku. Kopumā savas pēdiņas kāju maskās marinēju 75 minūtes. Tā kņudinošā sajūta turpinājās vēl pāris stundas. 
Jāsaka, ka manas pēdiņas palika gludākas un maigākās. Uz iepakojuma bija teikts, ka āda turpinās lobīties nost vēl kādas 3 – 4 dienas. Īsti nevaru saprast kāpēc.

 

Purederm pīlinga maskas ir atrodamas veikalos “Drogas” un interneta veikalā loveby.eu, maksā vidēji 3 eiro.

Have you ever tried any of Purederm products before? | Vai jau biju izmēģinājusi kādus no Purederm produktiem?
You can read more beauty reviews HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

4 thoughts on “Purederm Exfoliating Foot Mask | Review

    1. Anita Post author

      Laikam 2dien vai 3dien mēģināju. Laikam vēl jāpagaida, bet kņudinoša sjūta gan ļoti nepatika.

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *