3 Reasons to Fall in Love With Autumn

For a long time I thought my favorite season was summer. I thought I was summer girl, born in the begging of summer, loving sun and heat and flowy dresses. I guess I was wrong about myself. Every year I feel like I enjoy autumn more and more. Darker evenings and moody weather. 

Ilgu laiku biju domājusi, ka vasara ir mans gadalaiks. Biju domājusi, ka esmu īsta vasaras meitene, dzimusi pašā vasaras sākumā, mīlot sauli, karstumu un plandošas kleitas. Šķiet vairāk centos sevi pārliecināt nekā izbaudīt vasaru. Katru gadu jūtu, ka rudens mani vilina vairāk un vairāk. Ar tumšākiem vakariem un kaprīzajiem laika apstākļiem. 

autumn love

Autumn love | Iemīloties rudenī

 

Cosy nights in. With a good book or even better show to watch. I find myself more relaxed and less alert when it is dark outside the window. Autumn evenings act like prolonged wind down sessions for me.
I like to get all cosy with fuzzy socks under soft blanket and with warm tea next to me writting blog post or reading my favorite bloggers posts. Just like I am doing now.

Mājīgie vakari tiek pavadīti kopā ar labu grāmatu vai labu seriālu. Es jūtu, ka varu labāk atpūsties un samazināt dienas stresa līmeni, kad ārā tumšs. Rudenīgie vakari darbojas kā pagarināta relaksācijas pauze man. 
Man ļoti patīk uzvilkt pūkainās zeķes, palīst zem mīksta pleda, paņemt siltu tējas krūzi un rakstīt blogam vai lasīt, ko ir uzrakstījuši mani mīļākie blogeri. 

pr friendly lifestyle blogger

 

All that layering | Kārtu kārtām

Another reason to love autumn is fashion. Scarves, hats, boots, sweaters. Darker and richer shades in various textures. You can create endless ways how to layer your outfit depending of weather.
Autumn makeup is nothing to snooze at. It is always welcome return of berry and violet shades.

Vēl viens iemesls, lai mīlētu rudeni, ir mode. Šalles, cepures, zābaki, džemperi. Tumšākas un piesātinātas krāsas dažnedažādās tekstūrās. Bezgalīgas iespējas veidojot apģērbu kombinācijas, atkarībā no laika apstākļiem. 
Rudens dekoratīvajā kosmētikā katru gadu ienes gaidītu ogu un violeto toņu atgriešanos. 

autumn fashion staples

 

Dose of warmth | Siltuma deva

This time not literal meaning. Even though I am thinking about more and more about central heating 😀
I feel like all autumn colours give off warm feeling. All yellows, oranges and reds. All the apples and pumpkins from garden or market.
Warmth of the candle. Physical and from the light and from the scent.

Šoreiz ne burtiskā nozīmē. Lai gan parādās domas, kad varētu pieslēgt apkuri. 
Rodas sajūta, ka rudens krāsas pašas par sevis izstaro siltumu. Visi dzeltenie, oranžie un sarkanie toņi. Āboli un ķirbji no dārza vai svaigi iegādāti. 
Siltums no sveces. Gan fizikālais, gan no gaismas un aromāta.

 

What is your favorite season? | Kas ir tavs mīļākais gadalaiks?
More lifestyle related posts HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *