Dot Eye Liner – Would You Try It For The Next Party?

I saw dot eye liner kind of make up looks pop up in summer from Instagram make up artists. It was definitely a fun look try out at summer music festivals. That was what I thought and moved on. Then back in the begging of September I remembered of this trend. In my mind it seemed like a nice autumn weekend party kind of look. Dot eye liner is a little bit extravagant but fun look.

Vasarā no Instagrama meikapa māksliniecēm ievēroju punktiņu dizaina laineri, kas rotāja viņu acis. Likās piemērots veids vasaras brīvdabas mūzikas festivāliem, kad kaķacīm un spārniem nav īsti laika. Drīz par šo trendu piemirsu. Tad septembra sākumā kaut kā par punktiņiem pie acīm atcerējos. Man liekas, kas tas ir tāds tīri rudenīgs grima akcents, kas lieliski iederēsies nedēļas nogales ballītēs. Jā, no sākuma tas var likties mazliet ekstravaganti, bet tas ir tā vērts. 

dot eye liner

Ah, symmetry | Ak, simetrija

One of my biggest enemies. I feel I will have train to get those perfect identical eye liner looks for the rest of my life. It doesn’t matter if I use pencil, liquid eye liner or try some bolder eye liner look. Why would I thought I will not have problems with dots? At least it is easy to do damage control.

Viens no maniem lielākajiem ienaidniekiem. Dažkārt rodas sajūta, ka uzvilkt ideāli vienādas lainera līnijas man vajadzēs trenēties visu mūžu. Ar zīmuli vai lietojot šķidro formulu, vai izmēģinot kādu no krāsainajiem laineriem. Kāpēc man likās, ka ar punktiņiem problēmu nebūs? Vismaz kļūdu gadījumos tās ir vieglāk izlabot. 

 

pr friendly beauty blogger

 

Surprisingly large variety | Pārsteidzošā dažādība 

Dots are fun but does it leave room for creativity? Like with any other make up trend it has some limits. As soon as you start to apply liner, ideas come to your mind. My favourite style is one medium size dot under pupil.
It is possible to make line under your eye or even make up winged eye liner look completely out of tiny dots.

Punktiņi ir interesanta ideja, bet var ar tiem var radoši un, galvenais, daudzveidīgi izveidot tēlu? Gluži kā ar jebkuru citu grima tendenci, tam ir savi ierobežojumi. Tiklīdz tu sāc likt punktiņus, rodas citas idejas, ko izmēģināt. Mans iecienītākais variants šobrīd ir viens vidēja izmēra punkts zem acs zīlītes.
Izveido punktiņu līniju zem acs vai atdarini kaķacs lainera izskatu, to veidojot no mazmazītiņiem punktiņiem.

 

dot eye liner makeup

 

 

Would you like to try dot eye liner? Vai labprāt izmēģināt punktiņu stila laineri?
You can check out more makeup looks HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *