Oval Makeup Brushes from ToSave | Review

Makeup tools has become inseparable part of every beauty and makeup loving persons daily life. They seem to get more glammed or more weird looking. Weird looking makeup brushes – that exactly was my first thought when I saw oval makeup burshes* for the first time. 

Dažādi kosmētikas uzklāšanas palīgrīki ir kļuvuši par neatņemamu katras skaistumkopšanas un dekoratīvās kosmētikas mīlošas personas neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Jāatdzīst, ka tie kļūst vai nu izskaistinātāki vai arī izskatās arvien dīvaināk un neparastāk. Dīvaina izskata otiņas – tāds bija mans pirmais iespaids, kad ieraudzīju ovālās kosmētikas otiņas*

oval makeup brush review

Oval Makeup Brush Review | Ovālo Kosmētikas Otiņu Atsauksme 

I previously wrote about unicorn makeup brushes wich I got from webstore called ToSave. This time I got the chance to try one their oval makeup brush sets. Set costs 17$ and includes 10 makeup brushes.

Iepriekš jau rakstīju par vienradžu formas kosmētikas otiņām no interneta veikala ToSave. Šoreiz man bija iespēja izmēģināt vienu no ovālo kosmētikas otiņu komplektiem. Komplekts maksā 17$ un tajā ir iekļautas 10 otiņas. 

 

makeup brush review

 

Four biggest brushes are great for applying foundation, setting powder, bronzing and highlighlight, also applying blush and counturing.
Smaller thin brushes are ment for applying concealer, eye shadows, eye liner and blending.
Small round brushes are for lip products and brow products.

Četras lielākās otiņas ir lieliski piemērotas tonālā krēma uzklāšanai, pūdera uzklāšanai, uzklāj labi arī bronzeri un izgaismotāju, ir iespējams arī lieto kontūrēšanai un vaigu sārtuma uzklāšanai. 
Mazākās un tievākās otiņas paredzētas konsīlera uzklāšanai, acu ēnu uzklāšanai un sapludināšanai, iespējams arī uzklāt laineri.
Mazās apaļās otiņas paredzētas dažādu lūpu produktu uzklāšanai, arī uzacu ietonēšanai. 

 

pr friendly beauty bloggerpr friendly blogger review blogger

 

Brushes are really soft. Larger brushes are very flexible and it is easy to apply foundation. I am a little concerned they may snap if I was to put enough force being it.
Blends product nicely into skin. I love using these brushes  for setting powder and applying highlighter. Another con would be that they take up a lot of product and you will have to clean them regulary, especially if use a lot of cream based products.

Otiņu sariņi ir ļoti mīksti. Lielākās otiņas ir elastīgas, līdz ar to uzklāt tonālo krēmu ir ļoti viegli. Nedaudz uztrauc tas, ka varētu viegli pārlūst. 
Otiņas sapludina dažāda veida produktus. Man patīk izmantot šīs otas pūdera un izgaismotāja uzklāšanai. Liels mīnuss ir tas, ka otas sevī atstāj daudz produkt un viņas vajadzēs tīrīt ļoti bieži, it īpaši ja lieto daudz krēmveida produktus. 

 

Have you tried oval makeup brushes before? What are your thoughts about novelty brushes?  Also check ToSave and BeautyInHair. You can read more beauty reviews HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

*Collaborative post. All opinions are mine.
1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *