Creative Invitations And Creative Way to Send Them with Paperless Post

Summer definitely is time for the parties and celebration! Well, why not when it is warm enough to throw a garden party with barbeque and fancy cocktails every other weekend? Inviting and invitations can become a real headache. Here can help Paperless Post* with a lot of cute and cool cards and online invitation sending option.

Vasara pavisam noteikti ir ballīšu un svētku laiks. Kāpēc gan ne, ja laika apstākļi atļautu, rīkot dārza ballītes ar grilu un smalkiem kokteiļiem katru otro nedēļas nogali? Ielūgšanas process gan var sagādāt galvassāpes. Šeit var palīdzēt Paperless Post* ar daudziem un dažādiem kartiņu dizainiem un iespēju izsūtīt ielūgums uz e-pastu. 

paperless post online invitation review

Creative Cards and Online Invitations with Paperless Post*

I really liked the idea of sending cards or invitations online. It is so easy and no paper work. Of course paper format would more personal. I would never only send out wedding invitations online, that just doesn’t feel right. But some occasions are totally acceptable.
Paperless Post offers a lot cool designs for Thank You cards, Save The Date cards and a lots of other Holiday cards.
You can also pick cards designed by Kate Spade, Oscar de la Renta and Charlotte Olympia.

Man patiešām iepatikās ideja par dažādu ielūgumu un apsveikumu sūtīšanu uz e-pastu. Pavisam vienkārši un nekādu lieku papīru. Protams, taustāms apsveikums vai ielūgums būs personiskās. Jāsaka,ka ielūgumu uz kāzām es neizsūtītu uz e-pastu, bet izmantotu tradicionālākas metodes, bet citos gadījumos tas būtu pieļaujami.
Paperless Post piedāvā dažādus un skaistus dizainus pateicības kartiņām, kāzu ielūgumiem, kā arī apsveikumus citiem svētkiem.
Kā arī tev ir iespēja izvēlēties kartiņu, kuras dizainu ir veidojoši Kate Spade, Oscar de la Renta vai Charlotte Olympia. 

 

cute party invitations

Oscar de la Renta design

cute party invitations

Oscar de la Renta desing

 

Paperless Post Online Invitation Review

Paper or online?
All cards and invitations can be made in paper format or sent out online. In both options you can customize text, fonts, envelopes, add photos, add adress and return address. You can also choose matte option and thicknes for paper.

RSVP option
For online invitations you can add RSVP option ask box. By clicking accept or decline button in your e-mail, it sends out notifaction to sender.

Adding a map
Another great option you can add to your invitation is to add map with location. I find practical and nice gesture.

Latvian Letters
In Latvian language there are some specific letters that are not in English. So some fonts won’t be possible to use because font style of these letters will look completely different. Overall it is my only complain with Paperless Post.

 

Papīra vai uz e-pastu?
Visas kartiņas un ielūgumi var tikt pasūtīti papīra formātā vai uz e-pastu. Abos variantos ir iespējams pielāgot tekstu, fontu stilu, nomainīti aploksnes iekšpuses dizainu, pievienot fotogrāfiju, pievienot adresi un atpakaļ adresi. Papīram ir iespēja izvēlēties biezumu vai būt matētam.

RSVP opcijas pielikšana 
Izsūtot ielūgumu uz e-pastu, parādās lieliskas iespēja – pievienot rsvp opciju jeb lūdzam atbildēt. Ielūgumā tā parādās kā neliela kastīte pašā apakšā un saņēmējs vienkārši uz klikšķina un viņam piemērotākā varianta – ieradīšos vai neieradīšos. Atbilde tiek automātiski nosūtīta ielūguma izsūtītajam. 

Pievieno karti
Vēl viena laba lieta ir pievienot karti savam ielūgumam ar pasākuma norises vietu. Manuprāt, praktisks žests, lai ilgi nav jādomā par atrašanās vietu. 

Mīkstinājuma zīmes un garumzīmes
Jāsaka, ka ne visi skaisti fonti atbalsta garumzīmes un mīkstinājuma zīmes. Nāksies vien paeksperimentēt un pameklēt tos dažus fontus, kas atbalsta. Diemžēl fontu stilā ir liela atšķirība starp tiem, kuriem ir pieejamas garumzīmes un mīkstinājuma zīmes un tiem, kuriem nav. Tā teikt, šī ir vienīgā sūdzība, kas man ir.

 

cute stationery

More cute card options from Paperless Post.

 

What are your thoughts about online invitations? Or you up for more traditional approuch? More similar posts HERE.

xo, A

facebooktwitter | instagram bloglovin | pinterest

Disclaimer(*) – this post has been sponsored by Papeless Post. Content and opinions are mine.
1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *