Michael Kors Aviator Sunglasses from ottica.com | New In

Recently Ottica contacted me to try one of their prescription glasses or fashion sunglasses. Since I don’t need to wear glasses I opted for sunglasses. I chose classic aviator style sunglasses by Michael Kors*. 

Nesen ar mani sazinājās Ottica pārstāve un piedāvāja izmēģināt kādas no viņiem pieejamajām saulesbrillēm vai izgatavot brilles pēc pasūtījuma. Tā kā man nav nepieciešams nesāt brilles, tāpēc izvēlējos izmēģināt kādas no piedāvātajām saulesbrillēm. Mana izvēle krita uz klasiskām aviatora stila saulesbrillēm no Michael Kors*. 

Michael Kors sunglasses review

Michael Kors ‘Zanzibar’ Sunglasses*

In my opinion aviator style sunglasses are the type that suits most of the people. Also they are fashion staple for years.
Michael Kors ‘Zanzibar’ sunglasses* has mirrored lenses. In store you can choose between gold or blue lenses. As you can see I picked blue ones. I think it looks better with gold frame. In my opion both colours are easy to style. On frame legs there also is classic MK logo wich I didn’t like at first. Wearing them I forgot all about it.
Price 139$.

Manuprāt, aviatora tipa saulesbrilles piestāv lielākajai daļai cilvēku. Kā arī tā ir klasiska forma, kas tā vien šķiet neizies no modes. 
Michael Kors ‘Zanzibar’ saulesbrillēm* ir spoguļa efekta lēcas. Veikalā ir iespējams izvēlēties starp divu krāsu lēcām – zelta un zilām. Kā jau pamanījāt, man labāk iepatikās zilais variants. Zilas atspoguļojošas lēcas labi izskatās kopā zelta rāmi. Uz saulesbriļļu rāmja kājiņām ir arī klasiskais MK logo, kas no sākuma man nepatika. Nēsājot saulesbrilles, es par to pavisam aizmirsu.
Saulesbrilles maksā aptuveni 125€. 

 

michael kors aviator sunglassespr friendly fashion blogger

 

Ottica Sunglasses Shop Review

Ottica.com is a online store you can buy prescription glasses and sunglesses. They carry brands like Ray Ban, Michael Kors, Coach, Versace and many more. Website is easy to navigate and find what you are looking for. Easy to use options when choosing lenses, all descriptions are easy to understand.
There are free shipping option to some countries (it wasn’t free to Latvia). They use fast DHL as their shipment method. Every step is notified via e-mail. You also get tracking code, money back guarantee, 365 day warranty and free return.

Ottica.com ir interneta veikals, kurā tu vari iegādāties saulesbrilles un pēc receptes izgatavotas brilles. Viņu piedāvājumā brilles no Ray Ban, Michael Kors, Coach, Versace un daudziem citiem zīmoliem. Mājaslapā ir viegli lietos un atrast to, ko meklē. Kā arī ir viegli izvēlēties lēcu pārklājumus, visi apraksti ir saprotami. 
Dažām valstīm ir pieejam bezmaksas piegāde, uz Latviju par piegādi ir jāmaksā aptuveni 20€. Piegāde ir ātra, saulesbrilles pie manis nonāca jau pēc 4 dienām ar DHL piegādi. Katrs pasūtījuma solis tiek paziņots ar e-pasta palīdzību. Tu saņem izsekošanas kodu, naudas atgriešanas garantija, 365 dienu garantiju un bezmaksas atgriešanu. 

 

ottica sunglasses shop reviewpr friendly blogger

 

Whtat is your favorite sunglasses style? You can check out more fashion related posts HERE

xo, A

facebooktwitter | instagram bloglovin | pinterest

Disclaimer(*) – item has been sent to me for free for reviewing purposes. All opinions are mine.
1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *