Garnier Moisture Bomb Sheet Mask Review

All kind sheet and tissue masks are on the roll right. Skincare trend that promises relaxing pampering. I like the idea of sheet masks – you unfold them, line them agains your skin and than wait while they work their magic. Budget friendly and no mess afterwards. All the reasons I was excited to try Garnier sheet masks. 

Dažāda veida drāniņu maskas šobrīd ir ļoti populāras. Sejas ādas kopšanas trends sola relaksējošu sejas ādas lutināšu. Iepatikās ideja par šīm brīnumdrāniņām – atloki, izklāj uz sejas un gaidi, kas tās sāks iedarboties. Draudzīgas budžetam un nekādas ķēpāšanās. Galvenie iemesli kāpēc pamēģināt kādu no Garnier drāniņu maskām. 

garnier sheet mask review

Garnier Sheet Mask Review

All masks are made of paper cloth type of material wich are saturated with serum. Although Garnier have been generous with the amount of saturated serum, there’s not too much, so it doesn’t drip everywhere. Product left in the sachet I gladly massaged onto my neck and chest.
Shape overall are all right. Problematic to align the lips or nose, they’re all over the place.
Also good for scaring boyfriend 😀

Visas maskas ir izgatavotas papīra drāniņai līdzīga materiāla, kas ir piesātināts ar serumu. Iepakojumā nav žēlots serums, maskas ir piesūcinātas ar to labi. Pluss ir tas, ka serums nepil visapkārt. Prokutu, kas ir palicis iepakojumā, var vēlāk iemasēt kakla ādā.
Forma lielākoties pielāgojas sejai labi. Vienīgās problēmas sagādā maskas izlīdzināšana gar degunu un gar muti, kas nekādīgi negribēja atrasties savā vietā. 

Starp citu lieliski der kāda nobiedēšanai. 😀 Mans puisis izbijās, kad pirmo reizi lietoju šāda veida masku. 

garnier moisture comfort sheet mask review

Moisture + Comfort

Comforts and soothes feelings of tightness and is meant for people with dry and sensitive skin. I felt like this one wasn’t very hydrating. Helped to soothe redness. t has an extract of chamomille.

Nomierina un atbrīvo no velkošas sajūtas. Paredzēta cilvēkiem ar sausu un jutīgu ādu. Likās, ka nav mitrinošākā maska. Samazināja sejas apsārtumu. Sastāvā ir kumelīšu ekstrakts. 

garnier moisture freshness sheet mask review

Moisture + Freshness

Mask has an extract of green tea and hyaluronic acid and is meant for for normal to combination skin. It refreshes your skin and tightens pores. Maskt was hydrating, but no significant results on tighter pores.

Maskas sastāvā ir zaļās tējas ekstrakts un hialuronskābe. Maska ir paredzēta normālai un kombinētai sejas ādai un solās samazināt poras un radīt atsvaidzinošu sajūtu. Maska bija mitrinoša, bet nedeva nekādus rezultātu poru samazināšanai. 

garnier sheet masku atsauksme

Moisture + Aqua Bomb

Favorite from all three. It has an extract of grenade ekstract and hyaluronic acid.  Mask left my skin nicely hydrated, soft, and smooth. Definitely repurchase and use more.

Patika labāk no visām trim. Sastāvā ir grānātābolu ekstrakts un hialuronskābe. Sejas āda kļuva gludāka un maigāka, likās labi mitrināta. Noteikti pirkšu atkal un lietošu. 

 

Have you tried any of the Garnier sheet masks? What are your thoughts about them? You can read more beauty reviews HERE.

xo, A

facebooktwitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *