Best & Worst from eBay in 2016

ebay shopping experience 2016

The annual eBay shopping experience/review is here! It kind of feels weird to write annual but it is 3rd time I am doing this round up. I may have not purchased a lot in 2016 but I got quite variety of items. Now to the good, the bad and ugly!

Ikgadējais eBay iepirkumu apskats ir klāt! Nedaudz sirreāla sajūta lietojot vārdu – ikgadējais, bet šī jau būs trešā reize, kad top šāda veida raksts. 2016. gadā neesmu daudz ko pasūtījusi no eBay, bet pieejam ir dažādība gan izvēlētajos pirkumos, gan to kvalitātē. 

eBay Shopping Experience 2016

Monthly Planner by Ardium | Ardium Plānotājs

ardium monthly planner

I decided to start with the good stuff first. I absolutely loved this monthly planner from Ardium. I used it for scheduling my posts, brainstorming ideas and other blog related things. It has great size (A5ish), not hard cover so it is light and most of all it has cute cover!

Izlēmu sākt ar patīkamo. Iegādājos plānotāju no Ardium, lai ieviestu kārtību ar blogu saistītām lietām. Izmantoju mēnešu plānotāju daļu, lai izlemtu kuru rakstu labāk publicēt kādā dienā, tika rakstītas arī piezīmes un idejas. Patīk izmērs (A5), mīkstie vāki ar plastmasas aizsargvāku, viegls un, protams, galvenais ar mīlīgu dizainu! 

 

Geneva Silicon Watches | Geneva Silikona Rokasspulksteņi

geneva watch

Geneva silicon watches are the only other thing I loved. I even bought them 3 different colours! For the price of 2$ or 3$ quality is amazing and the battery lasts pretty long time too.

Geneva silikona rokasspulksteņi ir otrā lieta, kas man patika. Patika tik ļoti, ka tika nopirkti 3 dažādās krāsās! Par cenu zem 3€ kvalitāte ir lieliska un baterija turas pietiekami ilgi. 

 

Matte Lipstick | Matēta Lūpu Krāsa

nude matte lipstick

Now we are at the meh side of things. Not particularly good or bad.
Packaging looks nice. And there ends the good stuff. I didn’t like the formula of lipstick, it has very sticky feeling. Sweet scent, too sweet for my taste. Overall it is very average matte lipstick, I wouldn’t suggest buying it.

Esam nonākuši jau pie meh daļas. Ne gluži labas un ne gluži sliktas lietas. 
Matētās lūpu krāsas iepakojums ir jauks. Te arī beidzas labie komentāri. Pati formula man nepatika, ilgi paliek tā lipīgā sajūta. Salds aromāts, pārāk salds manai gaumei. Viduvējs produkts, ko neieteiktu iegādāties. 

 

Eye Shadow Palette | Acu Ēnu Palete

eye shadow palette

Time for bad stuff.
I don’t like a thing about this eye shadow palette. Not a one good thing. I loathed it so much and not even bother to review them.
Packaging is awful, one shade break while in shipping process. It was a mess when I opened parcel. Eye shadows has no pigment at all. Well, the only eye shadow what had pigment was the one that break. Maybe if I broke the rest I would get pigment in some shades. I have no idea. Avoid these eye shadows at all cost.

Esam nonākuši līdz sliktajam. 
Man nekas nepatīk saistībā ar šīm acu ēnām. Tām nepiemīt pat viena laba īpašība. Tās ir tik sliktas, ka rakstīt pilnu atsauksmi nav vērts. 
Iepakojums ir briesmīgs un sliktā kvalitātē. Kamēr ceļoja pie manis, iekšā viena acu ēna sabruka. Tas bija briesmīgs skats, atverot paciņu. Tā vien liekas, ka vienīgā acu ēnu ar pigmentu paletē sabruka, jo parējām nav nekādas pigmenta. Varbūt, ja arī citas krāsas tā teiktu salauztu, atrastos pigments. Priekš manis tas ir pārāk netīrs process un to nedarīju. Šis ir viens no retajiem produktiem no kuriem ir jāizvairās, nav tā vērts. 

 

It was mine eBay shopping experience 2016 and now I want to know about your eBay shopping experience 2016. Have you ever bought something from eBay? What was your best purchase and what was the worst?
You can check out more eBay reviews HERE.

xo, A

facebooktwitter | instagram bloglovin | pinterest

2

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *