3 Beautiful Geneva Silicon Watches | Review

geneva silicon watch review

Watches are probably the most favorite thing to buy from eBay. Make up brushes and jewelry bits comig in close second and third place. Geneva silicon watches suprised me with their good quality and price.

Rokaspulksteņi ir tā lieta, ko skatos un pasūtu no eBay visbiežāk. Kosmētikas otiņas un dāžādi bižutērijas sīkumuņi otrajā un trešajā vietā. Geneva silikona rokasspulksteņi mani pārsteidza ar savu labo kvalitāti un ļoti pievilcīgo cenu. 

I have previously included different types of Geneva watches in my eBay bargains series blog posts. You can spot them in back to school bargains or paired with galaxy print sweater and even in all blue shades outfit. It was only matter of time before I add Geneva silicon watches to my collection.

Dažāda veida Geneva rokasspulksteņi ir bijuši bieži viesi manos eBay atradumu rakstos. Tika iekļauti gan atpakaļ uz skolu apkopojumā, gan sakomplektēti ar galaktikas raksta džemperi, gan ar dažādu zilo toņu tērpā. Tas bija tikai laika jautājums kad manai kolekcijai pievienosies Geneva silikona rokasspulksteņi

Geneva Silicon Watch Review | Geneva Silikona Rokasspulksteņi

fashion watch

I ordered my first Geneva silicon watch sometime in January. As test. Watch costs 2$ and is with free shipping. I will honest with you. I didn’t expect much from watch that costs 2$. I kind of waited in the first for some defects. Nothing happened. I still expected for watch to break in first month. Still nothing happend. Black watch became my favorite accessory to wear!

Pirmo no Geneva silicona pulksteņiem es pasūtīju janvāra sākumā. Kā tādu nelielu testu. Rokaspulkstenis maksāja 2$ un bija ar bezmaksas piegādi. Neko daudz negaidīju no rokaspulksteņa, kurš maksāja 2$. Pat gaidīju, ka salūzīs pirmajā nedēļā. Nekas nenotika. Nekas nenotika arī pirmajā mēnesī. Lēnām melnais silikona rokaspulkstenis kļuva par manu mīļāko aksesuāru!

 

White and light blue I ordered in September. All the colours ar bright and watches looks like in pictures. Everything is clear and fits perfectly too. Battery life span is not from longest though. Black Geneva silicon watch stopped working recently. That would be somewhat around 10 months.

Balto un tirkīza zilo rokaspulksteni es pasūtīju salīdzinoši nesen – septembrī. Visas pulksteņu krāsas ir spilgtas un košas, izskatās tāpat kā norādīts bildēs eBay. Ciparnīcu var redzēt skaidri un der arī labi. Baterijas gan nebūs no tām, kas kalpo ilgi. Melnais Geneva silikona rokaspulkstenis nesen apstājās. Rokaspulksteņi rādīs laiku aptuveni 10 mēnešus. 

white watchfashion blogger

-MORE FUN SILICON WATCHES- 

You can check out more eBay reviews HERE.

xo, A

facebooktwitter | instagram bloglovin | pinterest

2

Share This:

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *