Winter Tag | Blogmas #2

Today I bring to you my second post in Blogmas series. It is a cosy winter tag. So grab a cup of hot drink and lets start.

Šodien otrais bloga ieraksts blogmas izaicinājumā.  Šoreiz tas būs visai jautra interesanta un interesanta atbilžu sērija jautājumiem par ziemu. Iekārtojies ērtāk, paņem siltu dzērienu un sākam. 

winter tag

Winter Tag

Do you like the cold?
I am not a fan of cold weather but in winter should be -10°C. Than snow sticks. I don’t like when it gets more than -20°C it is too cold for me and no wam coats and socks will make me comfortable outside.
Vai Tev patīk aukstums?
Nēesmu lielākā auksta laika fane, bet tomēr uzskatu, ka ziemā ir jābūt vismaz -10°C. Tad vismaz uzkritušais sniegs nenokusīs. Bet sākot no -20°C jau liekas pārāk auksti, kad vairs mēteļi un siltās zeķes neliks ārā justies komfortabli. 

 

What is your most worn Winter nail polish?
I like more darker and dramatic shades for winter. My two favourite shades would be from Avon nailwearpro+ series: Noir Emerald (dark green with shimmer) and Midnight Plum (dark purple with gloss finnish).
Iecienītākā nagu laka ziemai?
Noteikti patīk tumšākie un nedaudz dramatiskākie toņi. Šobrīd mīļākie toņi ir no Avon  nailwearpro+ sērijas: Noir Emerald (tumši zaļa ar spīdumiņiem) un Midnight Plum (tumši violets plūmju tonis). 

 

What is your favorite clothing item in Winter?
I like chuky knit sweaters and cardingans. Soft pajamas if stay home all day. Nothing gets cosier than that.
Mīļākais ziemas apģērbs?
Noteikti patīk adījuma rakstu džemperi un jaciņas. Mīkstas pidžamas arī ir ļoti iecienītas. 

Do you have a favorite Winter memory?
Now I have to think for a moment. When I was a child we had a little mountain near our home and when was snow we every day went to slide there. Lots of screaming and laughing (an no injuries thank God). I am not a fan of skiing so I never tried to skii from there. That still is way too scary for me.
Vai Tev ir mīļākā ziemas atmiņa?
Tā pie šī jautājuma gan ir nedaudz jāpiedomā. Droši vien jau kaut kas no bērnības. Netālu no mūsu mājām bija neliels kalns. Kad bija uzsnidzis sniegs ar draugiem tur devāmies braukt lejā ar plēvēm. Daudz kliegšanas un smieklu (labi, ka bez jebkādiem nelaimes gadījumiem). Nekad neesmu biju liela slēpošanas piekritēja un tā arī nekad neesmu mēģinājusi no kalna nobraukt ar slēpēm. Liekas pārāk bailīgi. 

 

ziema

 

Top 2 Winter Beauty and Fashion Essentials?
Lets start with fahion ok? First would good quality winter boots that will last you for years. Mine are from Ecco  and bought them two or three years back and they are still in great shape. Second would be anything knitted. A scarf, gloves or sweater. Knitwear suits winter so well.
My winter beauty essentials are so boring. They are rich and moisturisng face and hand cream. Couldn’t survive winter wintout those.
2 topa skaistumkopšanas un modes lietas? 
Sāksim ar modi, labi? Pirmkārt, jau ar labas kvalitātes ziemas zābakiem, kas kalpos gadiem. Manējie ir no Ecco, kurus iegādājos divus vai trīs gadus atpakaļ, un joprojām tie ir lieliskā formā. Otrā lietā laikam jau būtu silts, mīksts adīts džemperis. Vai šalle vai cimdi. Adījumi ir ideāli piemēroti aukstajam laikam.
Manas nepieciešamākās ziemas skaistumlietas var likties tik garlaicīgas. Mitrinoši sejas krēmi un roku krēmi. Ziemu būtu grūti pārdzīvot bez tiem.

 

What shoes do you tend to wear the most in the winter?
Flat boots for varoius reasons.
Mīļākie apavi ziemas laikam?
Zema papēža zābaki pašsaprotamu iemeslu dēļ.

 

Does it snow where you live?
Yes! In fact we already had our first snow but it didn’t stick for long. I hope we will have snow for Christmas.
Vai snieg tur, kur Tu dzīvo?
Jā! Starp citu pie mums jau ir uzsnidzis pirmais sniegs. Diemžēl tas ilgi neturējās. Jācer, ka būs balti Ziemassvētki. 

 

Have you ever made a snowman?
When I was a child I made snowman every winter. Or at least I tried to. But I haven’t one for years now. Huh, maybe I should try to make one this year?
Vai esi kādreiz uzcēlis sniega vīru?
Bērnībā tapa neviens vien sniega vīrs. Nav sanācis uzvelt vienu jau gadiem. Varbūt šogad būs jāpamēģina.

 

Have you done any winter or Christmas realted tag on your blag? Are you planning doing one? Let me now in coments.
You can read more Christmas related posts HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

5 thoughts on “Winter Tag | Blogmas #2

  1. Pingback: 12 ziemīgi jautājumi | Tējtasīte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *