Cream Concealer & Contour Palette from eBay | Review

Last month I shared cream concealer and contour palette on one of my ebay bargains posts. I really wanted to try it out so I ordered it. it finally arrived and I already tried it for a couple of times. I really want to experiment more with my makeup looks because for the most part I always do the same. Some tinted fluid, mascara, eyebrows and some kind of lip product. This is going to be an interesting learning curve on how to actually properly contour. 

Pagājušā mēnesī kādā no eBay atradumu rakstiem jau atrādīju krēmveida konsīlera un kontūrēšanas paleti. Kaut kā ļoti uzrunāja šis produkts un beigu beigās arī pasūtīju to. Iegādājos to ar atrunu, ka vēlos vairāk eksperimintēt ar grimu. Lielākos daru vienmēr vienu un to pašu – tas pats sejas tonējošais sejas fluīds, skropstu tuša, iekrāsoju uzacis un kāds no lūpu produktiem. Noteikti būs interesants mācīšanās process. 

ebay cream contour palette review

eBay Cream Contour Palette Review

In this palette are 15 different shades for contouring and concealing. All shades has creamy texture (I kind of expecteed powder type ones for some reason). When you are buying this palette it comes with angle brush.

Packaging is made of black matte plastic. It looks ok and is very light weighted. But product containers are simply glued to packaging and it way too easy to get them out. Not the best quality for packaging.

I am loving angle make up brush that came with palette. It is so soft and probably meant for both cream and powder products.  Unfortunately, doesn’t work well with this specific contour palette. I like to use it to apply my foundation and my foundation looks even, Angle make up has nice wood handle.

 

Atsauksme Par Krēmveida Konsīlera un Kontūrēšanas Paleti no eBay 

Paletē kopumā ir pieejami 15 dažādi toņi, kas ir paredzēti kontūrēšanai un dažādu problēmu maskēšanai. Visiem produktiem ir krēmīga tekstūra. Nesaprotamu iemeslu dēļ gaidīju kaut ko pūderveidīgu. Paletei līdzi nāca arī sejas otiņa ar leņķī izkārtotiem sariņiem. 

Iepakojums ir izgatavots no melna matēta plastmasa. Ļoti viegls. Mazie metāla konteinerīši ir vienkārši pielīmēti, kas nerada nekādu drošības sajūtu. 

Sejas otiņa, kas nāca bonusā, man ļoti patīk. Tai ir mīksti sariņi un patīkams koka rokturis. Domāta, lai uzklātu pūderveida un krēmveida produktus uz sejas. Diemžēl negrib sadarboties ar šo konkrēto paleti. Domāju, ka turpmāk to lietošu tikai tonālajam krēmam. 

contour palette reviewebay review

 

Most dark shades are way too dark for me to use. They blend very poorly. That goes for lighter shades that are meant for highlighting. I still like to play with it. I am trying out different contouring techniques to test.
What I actually like about the palette are the consealer. Green masks red spots, violet hides dark bags under eyes, yellow to highlight high points on face and other problematic areas. Has pigmented highligheter with tiny glitter sparkles. All products work well with foundation I use.

Overall, this is not a good palette but it has some redeeming points. Like all the concealer shades, angle brush and actual highlighter.

 

Lielākā daļa no tumšajiem toņiem kontūrēšnas paletē man ir par tumšu. Kā arī tie negrib izpludināties. Tas pats attiecas arī uz izgaismošanai paredzētajiem toņiem. Tie pat savā starpā negrib veidot skaistu saplundinātu pāreju. Dažkārt man tik un tā gribās paspēlēties ar šo paleti un pamēģināt dažādās kontūrēšanas tehnikas. 
Konsīlera daļa mani patīkami pārsteidza. Zaļais tonis labi nomaskē sarkanus plankumus un pumpas, violetais lieliski nomaskē tumšos lokus zem acīm, ar dzelteno var no nomaskēt pārējās nepilnības sejās. Komplektā ir arī pigmentēts izgaismotājs. Tam ir tādi nelieli mirdzumiņi. Šie produkti gan labi saplūst un sastrādājas ar manu tonālo krēmu. 

Nobeigumā gribu pateiktu, ka kontūrešanas palete neattaisnoja manas cerības, bet tai ir arī dažas labas īpašības. Lieliskas konsīlera krāsas, nāca komplektā ar sejas otiņu, iekļauts izgaismotājs. 

 

 

makeup look

 

What is your favorite contour kit? | Kādus produktus Tu labprāt lieto kontūrēšanai?
You can check out more eBay reviews HERE and you can check out more beauty reviews HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

0

Share This:

Related posts:

2 thoughts on “Cream Concealer & Contour Palette from eBay | Review

  1. Pingback: Best Of Ebay 2015 | anitasdiaries

  2. Pingback: Blogging In Review | 2015 | anitasdiaries

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *