Why I Stopped Writting Monthly Favorites | Blogging

I like reading monthly favorites by other bloggers. It is such a fun way look at the previous month. Most bloggers give their own spin on them. As blogger myself, I have always stressed out when is time to write monthly favorites blog posts. So I diceded to stop writting them. Now I am going to break donw all the pros and cons doing so. 

Man patīk lasīt citu blogeru mēnešu apskatus mēneša favorītu formātā. Tas ir informatīvs un interesants veids, kā atskatīties uz pagājušo mēnesi. Lielākā daļa blogeru spēj piešķirt savu identitāti. Kā blogere, es vienmēr jutos ļoti nervoza, kad pienāca laiks rakstīt mēneša favorītu bloga rakstus. Tāpēc es pārstāju to darīt. Tā nu neliels apskats ar plusiem un mīnusiem, kas izriet no tā. 

monthly favorites

Monthly Favorites Dillemma 

As I already mentioned in the intro, coming up with the content that feels genuine for every month’s favorites made me really nervous and stressed out. Will I have enough different items and experiences worth to share through out the month? Am I clear enough with the reasons why I like them? Do I make monthly favorites post for the sake of it or I don’t post them at all? Writting it all down right makes me guess if I just made this a problem in the first place.

At first I  tried take break months. That made feel guilty for not posting. Than writting monthly favorites made me second guess myself. Now I think it is time to say goodbye to monthly favorites posts at Anita’s Diaries and concentrate at other things.

 

Mēneša Favorītu Dilemma

Kā jau ievadā minēju, mēneša favorītu raksti man sagādā lielas problēmas un galvassāpes. Atrast lietas un pieredzi, kas man patiešām patika un uzrunāja kļuva arvien grūtāk un grūtāk. Vai man vispār pietiks materiāls rakstam? Vai es spēju pietiekami skaidri izteikties kāpēc tieši šie produkti ir iekļauti rakstā, bet citi nē? Vai es jau veidoju mēneša favorītu apskatu tikai tā veidošanas pēc? Tagad rakstot to visu, rodas jautājums vai es pati gadījumā neizveidoju šo problēmu sev pati. 

Sākumā biju ņēmusi pauzes, kad dažiem mēnešiem izlaidu mēneša favorītu rakstus. Tas lika justies man vainīgai. Pēc tam rakstot tos, tas lieka man šaubīties par raksta kvalitāti. Tā nu es domāju, ka ir pienācis laiks atvadīties no mēneša favorītiem Anita’s Diaries un koncentrēt savu laiku un enerģiju citām lietām. 

 

pr friendly blogger

 

What’s next?

Favorites type posts won’t disappear completely. They will be more seldom than previously. At the end of the last year I made a blogging in review post. So I am going to do something similar from now on. At the end of the year I am going to make huge summary of the year in few categories like beauty, fashion and blogging. Including favorite products and the ones I didn’t liked. I think that would be great way to look at the year wholy. More interesting and more interactive.

 

Kas tālāk?

Favorītu tipa raksti pavisam nepazudīs. Tie būs retāk kā iepriekš. Pagājušā gada beigās biju izveidojusi bloga gada apskata rakstu. Tā nu turpmāk domāju rakstīt tāda veida gada apskatus arī par skaistumkopšanu un modi, kā arī turpināt ar bloga gada apskata rakstiem. Tajos arī tiks iekļauts viss gada laikā patika vai arī nu ļoti nepatika. Uzskatu, ka tas būs lielisks veids kā atskatīties uz gadu kopumā. Daudz interesantāks un interaktīvāks. 

 

 

latvian blogger

 

 

What are your thoughts about monthly favorites in general? | Kāds ir Tavs viedoklis par mēneša favorītu/apkojumu/apskatu rakstiem kopumā? 
More posts about blogging HERE and more about what’s going on Anita’s Diaries HERE.

xo,A 

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

 

1

Share This:

Related posts:

One thought on “Why I Stopped Writting Monthly Favorites | Blogging

  1. Pingback: anitasdiaries

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *