Nivea Double Effect Eye Makeup Remover | Review

Happy Friday everyone! It was a busy week. I got terrible cold, had lot of work related stuff to do and write blog posts. Well, the last one was kind of relaxing. My lazy nature was waiting for the perfect moment to break free. You can leave dishes for tomorrow, don’t cook dinner and just buy something, you are too tired to take off your make up. With my new make up remover from Nivea taking off my make up was really easy and quick so no excuse for not doing it. While with other things I may not be so diligent. So todays post is going to be a about a new favorite – Nive Double Effect Eye Makeup Remover.

Veiksmīgu piektdienu visiem! Šī nu gan bija aizņemta nedēļa. Cīnījos ar saaukstēšonos, darbu kaudzi un bloga ierakstu publicēšanu. Pēdējais gan nebija tik stresains kā pārējais. Mana slinkā daba to vien gaidīja izlauzties brīvībā. Netīrie trauki var pagaidīt līdz rītdienai, vakariņas vari atrast veikala sagatavotajos plauktos, kā arī kosmētikas noņemšana var nelikties tik svarīga. Nu vismaz ar Nivea Double Effect kosmētikas noņēmēju vairs nevar rasties nekādas atrunas. Viegli un ātri. 

nivea double effect makeup remover review

Nivea Double Effect Makeup Remover Review

Nivea Double Effect Eye makeup remover dissolves even extreme waterproof mascara with an ease. No rubbing needed. My Rocket waterproof mascara from Maybelline was gone in a moment.

Product don’t have any scent and is very gentle. Just looking at the bottle you can see from where come the double effect from products name so before using shake the bottle. The oil phase effectively removes waterproof mascara and eye makeup and the aqueous phase is devised to protect and care eye lashes without leaving any oily residue. Minus would be that product separates quickly. So if your make up needs some touch ups you have to re-shake the bottle.

 

Nivea Double Effect acu kosmētikas noņēmējs lieliski tiek galā arī ar visstūrgalvīgākajām ūdensizturīgajām skropstu tušām. Paturi piesūcinātu vates plāksnīti uz plakstiņa un viegli noslauki kosmētiku nost. Nekādas berzēšanas. Mana Rocket ūdensizturīgā skropstu tuša no Maybelline bija prom vienā mirklī. 

Nav izteiktas smaržas. Maigs un nekairina ādu. Jau no pudelītes iepakojuma var manīt no kurienes nosaukumā dubultais efekts. Daļa, kas satur eļļu turas pudeles augšpusē. Pirms lietošanas kosmētikas noņēmēju ir kārtīgi jāsakrata, lai labi viss sajauktos kopā. Eļļas fāze lielisksi noņem visu ūdens noturīgo kosmētiku, bet ūdens fāze tiek galā ar pārējo. Kā vienīgais mīnuss varētu būt, ka pēc sajaukšanas viss ļoti atgriežas sākotnējā stāvoklī. 

 

atsauksme par nivea kosmētikas noņēmēju

 

-More from Nivea- 

 

Nivea double effect eye makeup remover is now an essential to my evening beauty routine. A little amount of product is necessary to get the job done. So this will last for a long period of time. And it is very user friendly beauty product and reasonably priced.

Nivea Double Effect kosmētikas noņēmējs ir kļuvis par neatņemamu vakara skaistuma rutīnas sastāvdaļu. Ar nelielu daudzumu ir iespējams noņemt visu kosmētiku, ko biju pa dienu uzklājusi un atjaunojusi. Noteikti pietiks kādam laikam. Kā arī cena ir pieņemama. 
Atrast var Drogās, lielākajos Rimi un Maxima veikalos. 

 

What is your favorite make up remover? | Kāds ir labākais kosmētikas noņēmējs, ko vari ieteikt?
You can read more beauty reviews HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

4 thoughts on “Nivea Double Effect Eye Makeup Remover | Review

  1. Pingback: anitasdiaries

  2. Pingback: 8 Things That Made Me Happy In October | anitasdiaries

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *