Pilaten Black Peel Off Mask Review | eBay Review

Black peel off masks are taking over Instagram. Their premise is welcome inot only in women beauty routines but also in men. With few super easy steps get rid off the annoying blackheads. But does it work miracles? One of the most popular brands were Pilaten so I ordered one of their masks. Without further introductions – Pilaten black peel off mask review.  

Melnās pīlinga maskas ir kļuvušas ārkārtīgi populāras pateicoties Instagramam. Tas ir pašsaprotami, apskatot to, ko tās sola paveikt. Ar pāris viegliem soļiem tiec vaļā no kaitinošajiem melnajiem punktiņiem! Šādi solījumi ieinteresēs ne tikai sievietes, bet arī vīriešus. Vai tiešām melnās melnās maskas spēj apkarot melnos punktiņus? Tā nu iegādājos vienu no populārākajiem zīmoliem – Pilaten – lai izmēģinātu šo brīnumu pati. 

black peel off mask review

Pilaten black peel off mask review | Atsauksme par melno pīlinga masku no Pilaten

 

To use Pilaten black peel off mask is really simple. Apply to your face, wait aroud 20 minutes until it dries and then peel it off. While peeling it off it should pull out all the black heads with it. To some degree it does it. Truth to be told, I had more problems with it than gain.
It messy. One thing all the advertisment doesn’t tell you is how messy the process is. Best way to apply black mask is using your fingers. That way you can contro amount and spread it evenly. Getting it off from fingers is iesier than from any tool. Still messy though.

Lietot Pilaten melno pīlinga masku ir patiešām viegli. Uzklāj uz sejas, pagaidi apmēram 20 minūtes līdz nožūst un tad noplēs to no sejas. Noņemot to nost, tā izrauj arī melnos punktiņus. Teiktu, ka daļēji maska arī darbojas. Ja godīgi, man tomēr salasījās vairāk negatīvo lieto nekā pozitīvo.
Pirmkārt, neviens īsti nerunā par to cik ķēpīgs šis process patiesībā ir. Labākais veids, kā uzklāt melno masku ir izmantot pirkstus. Tādā veidā ir iespējams kontrolēt uzklāto daudzumu un izlīdzināt to vienlīdzīgi. Notīrīt melno masku no pirkstiem būs vieglāk nekā no jebkādas palīgierīces, bet tik un tā ķēpīgi.

 

black peel off mask

 

Do not apply black peel off mask to all your face.

I applied black peel off mask on my chin, nose and little bit foreheade. Places where I have problems with black heads. It is not that painful to peel it from from T-zone. It does get rid off some black heads. Not as many I wished for.
It can leave skin irritated because it is pretty harsh method. After care is important. Use rich moisturiser or comforting sheet mask.
I can only image the discomfort and pain if someone used blask peel off mask to all face.

 

Noteikti neklāj melno masku uz visas sejas. 

Es uzklāju melno pīlinga masku uz zoda, deguna un nedaudz uz pieres. Vietās, kur man ir problēmas ar melnajiem punktiņiem. Noplēst melno plēvīti no T-zonas nav pārāk sāpīgi. Maska izrauj arī pāris melnos punktiņus sev līdzi. Ne tik daudz cik gribējās. 
Pēc lietošanas var kairināt sejas ādu. Kā nekā diezgan skarba metode. Parūpēties par sejas ādu pēc melnās pīlinga maskas ir ļoti svarīgi. Izmanto bagātīgu mitrinātāju vai nomierinošu drāniņu masku
Varu tikai iedomāties to diskomfortu un sāpes, kas rodas, ja uzklāji un noņēmi melno pīlinga masku visai sejai. 

 

pr frienfly beauty blogger

 

Have you tried black peel off mask? | Vai jau izmēģināju melno pīlinga masku? 
You can read more beauty reviews HERE and more about skincare HEREOr you can check out my other eBay reviews HERE.

xo, A

facebook | twitter | instagram bloglovin | pinterest

1

Share This:

Related posts:

4 thoughts on “Pilaten Black Peel Off Mask Review | eBay Review

  1. Pingback: Best Of Ebay 2015 | anitasdiaries

  2. Pingback: L'oreal Nutri Gold Intensive Nourishing Day & Night Cream Review | Anita's Diaries

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *